چجوری از یوتیوب دانلود کنیم

چجوری از یوتیوب دانلود کنیم
چجوری از یوتیوب دانلود کنیم

 

چگونه از YouTube ویدئو دانلود کنیم؟

 

پنج روش: استفاده از دانلود کننده  URL Trick، استفاده از ClipGrab، استفاده از KIBase، استفاده از DownlaodHelper  برای FireFox، استفاده از Savido،

چجوری از یوتیوب دانلود کنیم

یک ویدوئو مورد علاقه خود را در You Tube پیدا کرده اید و می خواهید آن را ذخیره کنید؟ ابزارهای مختلفی برای دانلود و تبدیل کردن فیلم های YouTube وجود دارد. ClipGrab  باید دانلود کرد تا بتوان از آن استفاده کرد، DownloadHelper یک افزونه برای FireFox است و KIBase از طریق وب سایت کار می کند.

روش 1 از 5: استفاده از دانلود کننده URL Trick

چجوری از یوتیوب دانلود کنیم

1- لازم نیست که نرم افزار اضافی نصب یا اضافه  کنید. حتی مجبور نیستید صفحه  You Tube را ترک کنید. URL Trick، ساده و سریع به شما اجازه می دهد تا هر ویدئویی را از YouTube در هر دستگاهی در چند ثانیه دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:چجوری ایمیل بسازم

 

به ویدئویی که می خواهید از YouTube  دانلود کنید، بروید. به سادگی “dlv” را جلوی youtube URL اضافه کنید و این گزینه ای را برای شما می آورد که چه کیفیتی برای دانلود می خواهید. همچنین گزینه ای برای دانلود کردن به صورت MP3 برای اجرا در دستگاه موبایل دارد.

روش 2 از 5: استفاده از ClipGrab

 

 

 

 

1-  ClipGrab را دانلود و نصب کنید. می توانید آن را از ClipGrab.org دانلود کنید. ClipGrab یک برنامه رایگان است و بر نامه های قابل دسترس را برای سیستم عامل Mac ، ویندوز و لینوکس باز می کند.

 

 چجوری از یوتیوب دانلود کنیم

 

2- URL ویدئویی که می خواهید از YouTube دانلود کنید را کپی کنید.

 

 

 

3- URL کپی شده را در پنجره ClipGrab پیست کنید.

 

 

 

 

4- فرمت را انتخاب کنید. فرمت و کیفیتی که می خواهید را انتخاب کنید. ( به طور مثال MPEG4 و HD 1080p)

 

 

 

 

 

5- دانلود را شروع کنید. روی دکمه “Grab this Clip” کلیک کنید و دانلود را آغاز کنید.

روش 3 از 5: استفاده از KIBase

 

 

 

 

1- ویدئویی که می خواهید از YouTube دانلود کنید را باز کنید. کد منبع ویدئو را کپی کنید به طوریکه مخالف URL باشد.

 

 

 

2- کد منبع را کپی کنید. روی صفحه ویدئو YouTube راست کلیک کنید و “View Page Source” را انتخاب کنید. همه  متنی را که در پنجره وجود دارد را انتخاب و کپی کنید.

می توانید از طریق راست کلیک کردن روی بخش انتخاب شده و انتخاب گزینه “Copy”، و یا فشار دادن دکمه های Control + C در کامپیوتر و یا دکمه های Command + C روی Mac آن را انتخاب کنید.

 

 

 

3- وب سایت KIBase را ببینید. می توانید از KIBase  به آن دسترسی پیدا کنید. گزینه”Youtube Downloader” را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

4- کد منبع را پیست کنید. مکان نما را داخل کادر قرار داده و کد منبع کپی شده را داخل آن پیست کنید. می توانید از طریق راست کلیک کردن داخل جعبه متن و انتخاب گزینه Paste و یا از طریق فشار دادن همرمان دکمه های Control +V در کامپیوتر و یا دکمه های Command +V در Mac آن را داخل جعبه متن پیست کنید.

 

 

 

 

 

5- کد را ارائه دهید. روی دکمه Submit کلیک کنید و یا دکمه های Control + Enter را فشار دهید

 

 

 

6- منتظر شوید تا دانلود تمام شود. دانلود به طور خودکار شروع می شود. وقتی تمام شد، می توانید ویدئو را باز کرده و در فایلی که می خواهید ذخیره کنید.

روش 4 از 5: استفاده از DownlaodHelper برای Firefox

 

 

 

 

1- DownlaodHelper  را نصب کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا بیشتر ویدئو های آنلاین، شامل هر ویدئویی از YouTube را دانلود کنید. می توانید این برنامه را از طریق کلیک کردن روی دکمه منویی Firefox ، انتخاب “Add-ons” و سپس کلیک روی “Get Add-ons” دانلود کنید.

“DownloadHelper” را جستجو کنید و سپس روی دکمه Inestall کلیک کنید. DownlaodHelper به طور خودکار نصب می شود.

Firefox را بعد از نصب DownlaodHelper ری استارت کنید. 

 

 

 

 

2- ویدئویی که می خواهید ذخیره کنید را باز کنید. با استفاده از  Firefox به ویدئویی که می خواهید دانلود کنید را باز کنید. باید برای دانلود کردن ویدئو، صفحه ویدئو را باز کنید.

 

 

 

 

 

3- فرمت را انتخاب کنید. در گوشه سمت راست بالای پنجره Firefox ، می توانید آیکن متحرک DownlaodHelper را ببینید. روی آیکن رو به پایین در کنار آیکن متحرک کلیک کنید تا منویی از فرمت ها باز شود.

اگر ویدئو را برای تماشا روی کامپیوتر دانلود می کنید، معمولا می توانید بالاترین کیفیت را انتخاب کنید. معمولا 720P  و یا 1080P می باشد.

 

 

 

اگر ویدئو را برای تماشا در موبایل دانلود می کنید، گزینه Mobile را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

4- فایل را تبدیل کنید. می توانید Quick Download را انتخاب کنید تا ویدئو بدون هرگونه تغییری در فولدر دانلود پیش فرض، به سرعت دانلود شود. اگر می خواهید فایل را برای کار با دستگاه خاصی تغییر دهید،  “Download and Convert” را انتخاب کنید و سپس دستگاه را از منوی کشویی انتخاب  کنید.

روش 5 از 5: استفاده از Savido

 

 

 

 

1-  URL ویدئویی که می خواهید از Youtube دانلود کنید را کپی کنید.

 

 

 

2- وب سایت savido.net را باز کرده و URL ویدئو را در آن پیست کنید.

 

 

 

3- روی Downlaod  کلیک کرده و کیفیت ویدئو را انتخاب کنید.

 

  از ویدیوها می‌توانید رزولوشن مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دانلود آغاز می‌شود. قدم پنجم: روی آیکون Cache کلیک کنید در آنجا ویدیوهای ذخیره شده را می‌بینید. روی هر کدام کلیک کنید می‌توانید آن را مشاهده کنید حتی بدون اینترنت. اگر از طریق iTube اکانت گوگل خود را وارد کنید می‌توانید به لیست علاقه‌مندیهای خود در یوتیوب هم دسترسی داشته باشید.

چجوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *