رمان های ممنوعه ایران

نشان‌گذاریعجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است [[رده:نمادهای نوشتار]]

تمام کتاب‌های ممنوعه این کتابخانه رایگان بوده و در آپلودسنترهای رایگان بارگذاری شده اند. کتاب‌های ممنوعه افزون بر اینکه دارای لینک پایدار و مستقیم برای دانلود هستند، در سایتهای MediaFire و 4shared نیز بارگذاری شده اند. بنابراین چنانچه با فیلترشکن و پروکسی از وبلاگ بازدید می‌کنید و نمی‌توانید کتاب‌ها را با لینک مستقیم دانلود کنید، لینک کمکی کتاب‌ها را بدون فیلترشکن از سایتهای اشاره شده باز کنید تا به آسانی قابل دانلود باشند:

دانلود کنید


دانلود کنید


کتاب «خدا احمق ها را دوست دارد» نوشته «مجید محمدی»

تاملاتی در چارچوب دین شناسی تحلیلی و انتقادی ادیان ادعا می کنند که خدایشان همه را دوست دارد، اما پندار، گفتار و کردار آنها نشان می دهد که برخی را بیش از همه دوست دارد و از برخی نیز دل خوشی ندارد. در این میان احمق ها جایگاه ویژه ای دارند. احمق ها به راحتی به سخنان رهبران دینی اعتماد می کنند، علم تجربی و عقل را برای سرراست نگاه داشتن ایمان به حالت تعطیل یا نیمه تعطیل در می آورند و اخلاق را به مرخصی فرستاده و به جایش شریعت را می نشانند. آنها منتقدان را برای همیشه اخراج و از دین برگشتگان را حذف می کنند. احمق ها چند هزار سال است که باور می کنند چون با خرد نمی خواند، ادعاهای توخالی را مورد پرسش قرار نمی دهند، افسانه ها را به جای حقیقت می خرند، امور عادی و زمینی را مقدس می شمارند و در برابر سوار شدن قدرت بر اسب دین خود هلهله می کنند. آنها چشم خود را بر این واقعیت می بندند که دین و خدا و ایمان هم مخلوقات بشری و مشمول سموم و آفات آنها هستند. با این حال چرا خدا نباید عاشق احمق ها باشد؟

دانلود کتاب «خدا احمق ها را دوست دارد» نوشته «مجید محمدی»


 


Filed under: گوناگون | Tagged: قرآن، مجید محمدی، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، کتاب ممنوعه، ایران، ادیان ابراهیمی، ادیان سامی، اسلام، اسلام راستین، اسلام رحمانی، بی خدایی، بیخدایی، بیخدایان، تاریخ ایران، تاریخ اسلام، تازینامه، تشیع، حدیث، خدا، خدا احمق ها را دوست دارد، خداناباور، خرافات، خشونت، دین، دانلود، روحانیت، شیعه، شیعه اثنی عشری | 1 Comment »

کتاب «از مدینه تا تیسفون» نوشته «فرود فولادوند»

در این کتاب ریشه های رویدادهای گذشته میهنمان از نسکها و نگاشته های نویسندگانی که نامشان آورده میشود بررسی و گردآوری شده است. الواقدی، البلاذری، جرجی زیدان، ابن خلدون، یاقوت ابن عبدالحکم، طبری، ابن الثیر، عبدالله السبیتی، ابن قتیبه، مسعوی، محمود شلبی، دکتر احمد شلبی. و سبب های شکست ارتش توانمند ایران از نیروهای تازیان مورد بررسی قرار گرفته است که چگونه قومی برهنه از پیراهن تمدن، خونخواره و بربری آمدند و میهن ما را چپاول کردند و زن و فرزند و مال و منال ما را به غارت بردند آنگاه نشستند و بر سر سفره خیراتی که از آب و خاک ما چپاول کرده بودند با یکدیگر جنگیدند. گاهی این گروه سر آن دسته و یارانش را طبق سنت تازیان بریدند و گاهی آن گروه سر این گروه و دستگانش را به پیروی از همان سنت دیرینه خود بریدند. در این گیر و دار از مردم ایران که فرهنگ و خرد و مال و ناموس و هستی خود را باخته بودند موجود عجیب الخلقه ای پدید آمد که برای بدست آوردن لقمه ای نان صدقه، می بایست امروز نوکری این گروه را بکند و برای مرگ و میر آنها به سرو سینه بکوبد.

دانلود کتاب «از مدینه تا تیسفون» نوشته «فرود فولادوند»


Filed under: گوناگون | Tagged: فرهنگ تازی، فرود فولادوند، قرآن، محمد، مذهب، مسلمان، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، کتاب ممنوعه، آیات زن ستیز، از مدینه تا تیسفون، اسلام راستین، اسلام رحمانی، تاریخ ایران، تاریخ اسلام، تازی، تازینامه، تازیان مسلمان، تازیان و ریشه های کشتار و ویرانگری، تشیع، حمله تازیان به ایران، خرافات، خشونت، دین، دانلود، شیعه | 1 Comment »

کتاب “خداسالاری و درماندگی” نوشته «امیرحسین لادن»

شمار ایرانیانی که آرزوی سرنگونی رژیم را دارند به دهها میلیون میرسد؛ از این عده، شمار آنهاییکه در این راه قدمی بر میدارند، قلمی میزنند و یا درمی (پول) میگذارند، به چند میلیون تقلیل میآبد؛ شمار ایرانیانی که رهایی مردم و نجات ایران را در آگاهی و شناخت شرایط میدانند همواره بسیار ناچیز بوده ولی خوشبختانه طی چند سال اخیر روز بروز افزایش یافته است. به جرات می توان ادعا کرد که امروز، هم میهنانی که به یک «انقلاب فرهنگی» باور دارند به چند صد هزار تن برسد! در اینجا روی سخن با این گروه از هم میهنان میباشد: چرا کشوری که تمدن بشریت را پایه ریزی کرد هچنین خوار و ضعیف است؟ چرا ملتی که فلسفه پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک یعنی اوج انسانیت را قرن ها پیش الگوی زندگی اش قرار داد، امروز در جهل و خرافات مذهب غوطه ور می باشد؟ چرا ملتی که اولین منشور حقوق بشر و تحمل دگراندیش را 2500 سال پیش پیاده کرد، امروز از تمامی این حقوق بی بهره است؟ کتاب “خداسالاری و درماندگی” تلاشی است در راستای این پرسش ها و کنکاشی است برای دستیابی به پاسخ های احتمالی؛ این کتاب برای تمام کسانی است که قادرند حقیقت را با تمام زشتی هایش ببینند؛ برای کسانی است که نمیخواهند با شعار تو خالی «هنر نزد ایرانیان است و بس» الکی خوش باشند؛ برای کسانی است که شجاعت پذیرفتن کاستی های فرهنگی مان را داشته باشند و برای کسانی است که هم به «پندار نیک، کردار نیک و گفتار نیک» الگوی زندگی اجدادمان افتخار میکنند و هم از جهل و خرافات مذهبی امروزمان آگاهند.

دانلود کتاب “خداسالاری و درماندگی” نوشته «امیرحسین لادن»


Filed under: گوناگون | Tagged: قرآن، محمد، مذهب، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، کتاب ممنوعه، آخوند، امیرحسین لادن، ادیان ابراهیمی، ادیان سامی، اسلام، اسلام راستین، اسلام رحمانی، تازینامه، خدا، خداسالاری، خداسالاری و درماندگی، خرافات، دین، دانلود | 2 Comments »

کتاب «فلسفه گردش ھستی در اشکال مرگ و زندگی به بیان علوم» نوشته «دکتر رضا آیرملو»

تعلیمات و تابوهای دینی معمولا چنان ترس و وحشتی از تصمیمات و مجازاتهای بی حساب و کتاب در دل توده های مسلمان ایجاد میکنند که بسیاری بدون آنکه کاری کرده و جرم خاصی مرتکب شده باشند، همیشه خود را مجرم و گناهکار فرض میکنند و همه عمرشان را برای رهایی از مجازات گناهانی که مرتکب نشده اند به دعا و نیایش و همچنین عجز و لابه صرف میکنند. اینان نه فقط نمیتوانند برای رد اتهام بی اساس گناهکاری شان دلیل و منطق بیاورند، بلکه حتی به خاطر ترس و بیچارگی ویژه ای که هر آن به وسیله دین سالاران دامن زده میشوند، قادر به ابراز هرگونه سوال و جواب هم نمیشوند. از طرح هرگونه سوال در زمینه های دینی و فلسفی دچار ترس و وحشت شده و هر سوالی را در گلوی خود خفه میسازند. بدین ترتیب، ترس از مجازات و انتقام الله خالق که به کرات از سوی نمایندگان این دین و حکومت هایش بازتولید و ممیزی میشوند، عمدتا به عنوان بستری برای دوری گزیدن از انگیزه طبیعی انسانها برای کند و کاو منطقی در حول و حوش مقولات فلسفی و دینی عمل میکند. این جریان اما فقط در محدوده مسایل دینی باقی نمیماند، بلکه هرگونه فکر و اندیشه جستجوگر در موضوعات اجتماعی و سیاسی مبتلا به مردم و جامعه را نیز در مغزهای توده های مسلمان منجمد میسازد و هر گونه فکر جستجوگر در جامعه اسلامزده را ممنوع، گناه و تابو مبدل میسازد.

دانلود کتاب «فلسفه گردش ھستی در اشکال مرگ و زندگی به بیان علوم» نوشته «دکتر رضا آیرملو»


Filed under: کتاب‌ها درباره خداناباوری، دکتر رضا آیرملو | Tagged: فلسفه گردش ھستی در اشکال مرگ و زندگی به بیان علوم، قرآن، محمد، مذهب، مسلمان، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، ادیان ابراهیمی، ادیان سامی، اسلام راستین، اسلام رحمانی، بیخدایی، تازینامه، خدا، خداناباور، خداباور، خرافات، دکتر رضا آیرملو، دانلود | Leave a comment »

کتاب «رساله درباره سه شیاد؛ موسی، مسیح، محمد» نوشته «پل هانری تیری، بارون دولباخ» ترجمه «حمید محوی»

ترسی که در انسان ها محرک و مولد اعتقاد به خدا بود دین را نیز به وجود آورد و سپس حضور فرشتگان ناپیدا به ذهنشان راه یافت و تصور کردند که این موجودات مسئول خوشبختی و یا بدبختی آنان هستند. با چنین تخیلاتی بود که از واقعیت عینی و خرد صرفنظر کردند و خدایانی را که زاییده توهماتشان بود مسئول سرنوشت خود پنداشتند. بذر دین به معنای ترس و امید در آرزومندی ها و اعتقادات متنوع نزد انسانها جوانه زد و به گسترش اعتقادات عجیب و غریب بیشماری انجامید که سبب الاسباب بسیاری از دردها و رنجها و بسیاری از انقلاب هایی است که در کشورها به وقوع می پیوندد. احترامات و درآمدهای کلانی که به روحانیت کلیسایی یا وزارتخانه های خدا اختصاص داده اند، بلند پروازی ها و خست مردان حیله گری را برانگیخته است که می دانند چگونه از ناآگاهی مردم سوء استفاده کنند و مردم به اندازه ای در دام آنان افتاده اند که روحانیت حیله گر خیلی ساده و راحت دروغهایشان را در دود عود می پیچند و حقیقت را به چشم حقارت می نگرند.

دانلود کتاب «رساله درباره سه شیاد؛ موسی، مسیح، محمد» نوشته «پل هانری تیری، بارون دولباخ» ترجمه «حمید محوی»


Filed under: نویسندگان خارجی، کتاب‌ها درباره محمد، کتاب‌ها درباره خداناباوری، گوناگون | Tagged: قرآن، موسی، محمد، محمد بن عبدالله، مذهب، مسلمان، مسیح، مسیحیت، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، وحی، یهودیت، کتاب ممنوعه، پل هانری تیری، پیامبر، ادیان ابراهیمی، ادیان سامی، اسلام، اسلام راستین، اسلام رحمانی، بیخدا، بیخدایی، بیخدایان، بارون دولباخ، تاریخ اسلام، تازینامه، حمید محوی، خدا، خداناباور، خداباور، خرافات، دانلود، رساله درباره سه شیاد، عیسی | 3 Comments »

کتاب «محاکمه خدا» نوشته «داود رمزی»


در این کتاب، جدالی سهمگین و در عین حال جذاب و بی مصالحه و سازش، بین انسان «میرا» و خدای «نامیرا» در میگیرد. گفتگوها و پرسش ها و پاسخ ها، آنچنان پربار و تجسم انگیز است که خواننده بی قرارانه در انتظار پایان محاکمه، فصل های کتاب را میخواند و حضور خود را در جمع فرزانگان و جدال نویسنده و خدا احساس میکند. نویسنده، عصیانگرانه در مقابل خدا می ایستد و اعتراض های خویش را درباره نقض های خلقت آدمی و پیری و دردها و سرانجام مرگ، ابراز میدارد و در مقابل، خدا با آرامش و پختگی چونان معلمی که می کوشد شاگرد خشمگین خویش را با برهان و دلیل آرام کند با وی برخورد می کند. در این پیکار اندیشه ها، شخصیت خدای افسانه ای هر لحظه واقع بینانه تر مطرح می شود.

دانلود کتاب «محاکمه خدا» نوشته «داود رمزی»Filed under: کتاب‌ها درباره خداناباوری | Tagged: محاکمه خدا، مذهب، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، و انسان خدا را آفرید، و بشر خدا را آفرید، وحی، کتاب ممنوعه، آتئیسم، آتئیست، ادیان ابراهیمی، ادیان سامی، بیخدا، بیخدایی، بیخدایی برای تازه کارها، بیخدایان، تازینامه، جهان بیخدا، خدا، خداناباور، خرافات، دین، دانلود، داود رمزی | 1 Comment »

کتاب «انگیزه زبونی، دیدگاهی تازه درباره اسلام» نوشته «سلطان ملک»

ملت ایران در طول تاریخ خود، پیوسته و پیوسته با فرمانروایانی خودکامه سرو‌کار داشته است. فرمانروایانی که بر جان و مال و ناموس او مسلط بودند. در چنان محیط‌هایی مردم ایران برای حفظ خود از آسیب خودکامگان یا ناخواسته دست به چاپلوسی و تملق می‌زدند و یا دهان‌ها را می‌بستند و در درون خود به داوری و اندیشیدن می‌پرداختند و رای نهایی را درون خود نگه داشته ولی این درون‌گرایی یک سود بزرگ داشت و آن این بود که مغز خود را به کار و فعالیت وامی‌داشتند و آنچه را که نمی‌توانستند بگویند، در دادگاه مغز و اندیشه خود به داوری آزاد می‌گذاردند و رای این دادگاه را می‌پذیرفتند. اجتماع به ظاهر خاموش بود ولی در دادگاه مغز مردم، غوغایی از انتقادها و اعتراض‌ها و پرخاش‌ها موج می‌زد. در برار قتواهای ملاهای بی سواد ولی بی رحم و خودخواه هیچ اعتراضی بروز نمیکردو اوضاع به ظاهر آرام بود. همین آرامش به آخوند و ملا میدان میداد تا هر خرافه و یاوه و سخن پوچی که بر دهانشان می آمد بالای منبرها و در مدرسه های دینی بگویند. از خاموشی مردم استفاده کنند و بر حجم دروغ ها و سخنان بی پایه و روایات دروغ خود بیافزایند.

دانلود کتاب «انگیزه زبونی، دیدگاهی تازه درباره اسلام» نوشته «سلطان ملک»


 


Filed under: گوناگون | Tagged: قرآن، ملا، محمد، مذهب، مسلمان، نقد قرآن، نقد اسلام، نقد دین، کتاب ممنوعه، پیامبر، آخوند، انگیزه زبونی، اسلام، اسلام راستین، اسلام رحمانی، تاریخ ایران، تازینامه، تشیع، حدیث، خدا، خرافات، دین، دانلود، روحانیت، سلطان ملک، شیعه | 2 Comments »

برای هموندی در کتابخانه‌ ممنوعه از راه رایانامه و دریافت آگاه‌سازی درباره‌ی کتاب‌های ممنوعه تازه، رایانشانی خود را وارد نمایید.

به 1,755 مشترک دیگر بپیوندید
ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام. WP Designer.

دوست عزیز، فکر نمی کنید که این لینک شما بنوعی استفاده وبلاگی از بالاترین باشد؟ آیا امکان ندارد که این مطالب را در وبلاگی قرار داده و به آن لینک دهید؟

با احترام بنده در ارتباط با محتویات لینک توضیح دادم …تنها یک خط نظر شخصی مطرح شده است که آنهم در رابطه با لینک می باشد …بنده بارها دیده ام که فردی صرفا برای یک عکس چند خط تو ضیح شخصی می نویسد و کسی هم اعتراض نمی کند…به هر حال تشکر از توجه و نظر شما

Copyright © 2018 Balatarin, LLC


رمز عبور را فراموش کرده‌ام


9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *